Objevujte TOP výletní cíle
jižní Moravy!

TOP výletní cíle Jižní Moravy jsou nejatraktivnější místa našeho regionu. Zveme vás k jejich návštěvě!

Květen v Aqualandu Moravia plný lásky


04.05.2019 - 26.05.2019

2863-IMG_1431_web.jpg Nejen, že pro vás chystají zamilovaný program naši animátoři, ale také jsme si pro zamilované páry připravili překvapení. Celý květen budete mít možnost políbit svou milou pod rozkvetlou třešní! A že široko daleko už třešně odkvetly? Nevadí… Před vchodem do Aqualandu Moravia jsme připravili fotostěnu právě s rozkvetlou třešní, a tak už nemusíte hledat a můžete se jen líbat!
A mimo nabitého animačního programu si samozřejmě užijete spoustu zábavy a adrenalinu a našich atrakcích, skluzavkách a tobogánech. Vyzkoušejte třeba náš (zatím) nejdelší tobogán Blue Trio, který měří úctyhodných 143 m nebo jízdu pod širým nočním nebem ne Sky Drive. A pokud nám bude přát počasí, tak si můžete vychutnat oběd na prosluněné terase nebo třeba skvělý drink na venkovním Pool baru a také plánujeme venkovní vlnobití a dětský bazén Baby Lake Pool.
Jestli plánujete spojit květnové svátky s dovolenou, tak neváhejte a vyrazte k nám. Ve státní svátek 8. května a další každý květnový víkend si pro vás naši animátoři připravili animační program a jak jinak než s tematikou, která bude plná lásky. Můžete se tak těšit na oblíbenou klasiku, jako jsou klubové tance nebo aquagym nebo si zasoutěžit o nejzamilovanější pár. Děti si užijí spoustu zábavy v rámci kreativního koutku a soutěží. A když bude krásné počasí, tak si určitě užijete nádherný sluníčkový den na venkovním lehátku. Proto neváhejte a vezměte svoji drahou polovičku do Aqualandu Moravia a užijte si společně strávené chvíle.
Program animací:
10:15 Zahájení programu
10:40 Klubové tance
10:50 Soutěž pro děti a teenagery
11:30 Aquagym
13:00 Kreativní koutek
14:00 Soutěže a tancovačka pro nejmenší
15:30 Zamilovaná soutěž o nejlepší zamilovaný pár
16:30 Aqua dance
 
V květnu si můžete také na plno vychutnat pobyt v našem wellness centru Forum Romanum! Využijte příležitost a přijďte relaxovat do finské sauny, infrasauny, vychutnat si vířivou koupel v našem Pálava Pool bazénu a užít si poslední saunovou noc sezóny, která proběhne 1.6. a přinese vám jen to nejlepší, co jste v předchozí sezóně zažili. Naše wellness centrum bude totiž během letních prázdnin z provozních důvodů mimo provoz. Ale nezoufejte! Na podzim pro vás ve wellness chystáme spoustu novinek!Zpět